1210 Winter 2020-2021 #77

1210 Winter 2020-2021 #77

Beste Tennodenaars,

De weken gaan voorbij en onze gemeente leeft net als de rest van de wereld op het ritme van de COVID-19 pandemie. Ieder van ons, jong of oud, heeft in zijn dagelijks leven te maken met de beperkende leefregels.

Eerst en vooral gaan mijn gedachten uit naar de families en naasten van de slachtoffers, die de pijn van het verlies van een dierbare moeten verwerken.

Ik zou er tevens willen aan herinneren dat solidariteit in al haar vormen ons in staat stelt om de moeilijkste momenten te doorstaan. Onze handelaars, onze verenigingen, onze gemeentediensten en onze vrijwilligers vervullen volop hun rol van ondersteuning en dienstverlening aan de gemeenschap.

Ook voor de gemeente is de uitdaging groot. Dit nummer bevat een speciaal dossier over onze acties. Het is goed om nog eens een overzicht te geven van alle middelen waarover we beschikken.
Aarzel niet om meer informatie te vragen bij onze diensten.

Hoe dan ook, in een dergelijke context werken onze ploegen aan de realisatie van onze projecten, die in dit nummer aan bod komen : investeringen in scholen, installatie van nieuwe camera's, inrichting van de openbare ruimten, enz ...
Laten we hopen op een beter voorjaar, waarin wij opnieuw projecten centraal kunnen zetten die essentieel zijn voor het sociale leven van onze gemeente.

Nogmaals bedankt voor elke blijk van inzet, van betrokkenheid. Dank aan de begripvolle en geduldige Tennodenaars gedurende deze moeilijke en uitzonderlijke periode.

Emir Kir,
Burgemeester

Downloaden

Saint-Josse Sint-Joost

Gemeente Sint-Joost-ten-Node

12-13 Sterrenkundelaan
1210 Brussel
T02 220 26 11

INFO CORONA

De gemeente ontvangt u enkel op afspraak vanaf 21 september 2020 van maandag tot vrijdag van 08:30 tot 13:00 (geen permanentie op dinsdagnamiddag).

Openingsuren

De loketten van het Gemeentebestuur van Sint-Joost zijn van maandag tot vrijdag geopend van 8u30 tot 13u  Een permanentie is open op dinsdagnamiddag van 16u tot 18u00 (de diensten Bevolking, Strafregister, Burgerlijke Stand en Vreemdelingen).